Hayat Sultanbeyli Konut Projesi

tarafından
5
Hayat Sultanbeyli Konut Projesi

İstanbul’un Anadolu yakasında Sultanbeyli civarlarına inşa edilen proje toplam 2 bloktan oluşuyor. Bloklardan birisi 6 diğeriyse 12 kattan oluşuyor. Bahçe nizam ve süs havuzunun da yer aldığı konut projesinde üç farklı konut tipi yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri toplam 105 ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Kaynak yapı tarafından star verilen proje toplam 5 bin metrekare alanda inşa ediliyor. İçerisinde 72 adet dairenin yer aldığı projede satışların çok hızlı ilerlediğini söylememiz doğru olacaktır. Farklı bir noktada ev sahibi olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerektiğini de altını özellikle çizmekte fayda görüyoruz.

Hayat Sultanbeyli

Projeye start verilirken Hayat Sultanbeyli inşaatının butik konseptine göre başlatıldığını ve modern mimari tercihi ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde inşa edildiği söylendi. Bu sayede aileniz ile tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz ve rahat bir hayat yaşayabileceğiniz bir konuta sahip olacaksınız. Aynı zamanda projenin artılarından birisi de yüksek kira geliri sağlamasıdır. 2+1 dairelerin dahi 700 TL’nin altında kira getirmemesi tahmin ediliyor. Sultanbeyli’de yer alan proje aynı zamanda TEM Otoyolu, 3. Köprü bağlantı yolları ve Sabiha Gökçen Havalimanına çok yakında bir mesafede yer alıyor. Bu detaylar projenin merkezi noktalara ulaşma konusunda ev sahiplerine hiçbir sıkıntı yaşatmadığını da görmüş oluyorsunuz.

Hayat Sultanbeyli projesinde tüm ince detayların düşünüldüğü görülüyor. Çocuk oyun alanlarından başlayarak güvenlik tedbirleri ve kapalı otopark seçeneği de sitede bulunuyor. Sus havuzu ile rahat bir alan oluşturulması ve merkezi uygu sistemi sayesinde tüm televizyon kanallarını izleme şansınız bulunuyor. Binaların genel özellikleri arasında jeneratör, hidrofor ve su deposu ile sprinkler sistemi yer alıyor. Konuların iç özellikler arasında split klima, duşa kabin, balkon, ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya, intercom sistemi de yer alıyor. İnşaat teknikleri arasında yapı denetiminin dikkatli bir şekilde yapılmış olduğu özellikle belirtiliyor.

Projenin zemin etüdü yapıldıktan sonra deprem yönetmeliği detaylarına dikkat edilerek inşaata başlanmıştır. Ayrıca soğuk-sıcak dengesini sağlayabilmek için verimli bir yalıtım yönetmenliği de proje de uygulanıyor. Temelin radye olarak atılan proje içerisinde tam anlamıyla hem yaşam alanının genişletilmesi hem de insanların güvenli bir şekilde yaşayabilmeleri için her detayın ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü eklemekte fayda var.